Koçluk

Üst ve Orta Düzey yöneticilerin kısa ve uzun vadeli kurumsal ve bireysel hedeflerine ulaşmalarını sağlayan, liderlik gelişimlerini hedefleyen bir süreçtir. Liderin belirli kurumsal hedeflere ulaşma ve bunları gerçekleştirme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlamaktayız.

Bireylerin beklentinin altında kalan performansına yönelik farkındalık sağlamasına yardımcı olur, Hedeflerin netleşmesini ve yaratıcılığın artmasına sebep olur,  Yüksek motivasyon ve performans geliştirme egzersizleri ile iç motivasyonu gelişmesine yardımcı olur. Performans Gelişim Koçluğu  çözüme yönelik yol haritasının nasıl hazırlanacağını ve takip edileceğini uygulamalar eşliğinde öğrenilmesini sağlar.

İş yaşamınızda varmak istediğiniz hedefe ulaşmak için gerekli stratejiyi kurmanıza yardım etmek, istek ve hedeflerinizi ortaya çıkarmak ve farklı bir bakış açısı ile yönlendirmeye destek olur. İş ve sosyal yaşamınız arasındaki dengeyi nasıl kuracağınızı, ulaşmak istediğini kariyer hedefinizin netleştirilmesini ve ona adım adım yaklaşmanızı, kariyerinizde önünüze çıkan zorluklarla başa çıkmanız için güçlü yönlerinizi aktive etmeyi hedeflemekteyiz.

ACC ve PCC unvanlarına sahip Profesyonel Koçluk ekibimizle, danışanlarımızın farkındalığını arttıran, hedeflerine ulaşmalarını destekleyen, iş yaşamlarında ve özel hayatlarında daha da yaratıcı olmalarını sağlamak için alternatif yollar görebilmelerine ve test edebilmelerine destek olmaktayız.